hlavní stránka

kluby

access list

los EL

statistiky

regulations

Evropská liga 2017-18:

 

 

1

  Španělsko

105,713

Villarreal

Real Sociedad

Athletic

pohár

2

  Německo

80,177

1. FC Köln

Hertha

Freiburg

pohár

3

  Anglie

76,284

Arsenal

 

Everton

pohár

1. předkolo (růžové):  100 klubů

4

  Itálie

70,439

Lazio

Atalanta

AC Milán

pohár

2. předkolo (žluté):  50 postupů + 16 nasazených

5

  Portugalsko

53,082

Guimaraes

Braga

Marítimo

pohár

3. předkolo (modré):  33 postupů + 25 nasazených

6

  Francie

52,749

Lyon

Marseille

Bordeaux

pohár

4. předkolo: 29 postupů + 0 nasazených + 15 vyřazených z předkola ligy mistrů

7

  Rusko

51,082

Lokomotiv

Zenit

Krasnodar

pohár

Přímý postup (tmavě zelená): dvanáct vítězů pohárů z nejlepších lig a další 4 kluby.

8

  Ukrajina

44,883

Zorya

Ol. Doněck

Oleksandriya

pohár

12 skupin vždy po 4 týmech (22 postupů + 10 vyřazených z LM + 16 přímých postupů).

9

  Belgie

40,000

Waregem

Gent

Oostende

pohár

Postupují dva. K týmům se přiřadí ještě osm klubů ze skupin LM, které skončí na třetích místech.

10

  Nizozemsko

35,563

Vitesse

PSV

Utrecht

pohár

11

  Turecko

34,600

Konyaspor

Fenerbahce

Galatasaray

pohár

Výsledek obrázku pro Parc Olympique Lyonnais

12

  Švýcarsko

33,775

Lugano

Sion

Luzern

pohár

13

  Česko

32,925

Zlín

Sparta

Mladá Boleslav

pohár

14

  Řecko

29,700

PAOK

Panathinaikos

Panionios

pohár

15

  Rumunsko

25,383

Din. Bukurešť

Craiova

Astra

pohár

16

  Rakousko

25,100

Austria

Sturm

Altach

pohár

17

  Chorvatsko

23,875

Din. Zagreb

Hajduk Split

Osijek

pohár

Finále se bude hrát v Lyonu (Parc Olympique Lyonnais)

18

  Polsko

22,500

Arka Gdyně

Jagiellonia

Lech Poznaň

pohár

Kapacita: 59186. Hrálo se zde například semifinále EURA 2016,

19

  Kypr

22,175

Apollon

Larnaca

AEL Limassol

pohár

bude se zde hrát MS žen 2019.

20

  Bělorusko

20,000

Dinamo Brest

FC Soligorsk

Dinamo Minsk

pohár

V roce 2017 se bude superpohár hrát na National Arena Philip II of Macedonia ve Skopje.

21

  Švédsko

19,875

Östersunds

AIK

IFK Norrköping

pohár

   2017 UEFA Super Cup.png

22

  Norsko

19,250

SK Brann

Odd

Haugesund

pohár

23

  Izrael

18,620

Bnei Yehuda

Mac. Tel Aviv

Beitar

pohár

24

  Dánsko

18,600

Brøndby

                Lyngby BK

Midtjylland

pohár

25

  Skotsko

17,300

Aberdeen

Rangers

St Johnstone

pohár

26

  Ázerbájdžán

14,875

Gabala

Zira

Inter Baku

pohár

27

  Srbsko

14,625

Crvena Zvezda

Vojvodina

Mladost Lučani

pohár

28

  Kazachstán

14,125

Ordabasy

FC Kairat

Irtysh Pavlodar

pohár

29

  Bulharsko

13,125

Botev Plovdiv

Levski

Dunav Ruse

pohár

Real Madrid - Manchester United. 8. srpna 2017 ve 20:45

30

  Slovinsko

13,125

Domžale

Lublaň

Gorica

pohár

Maltská Birkirkara bez licence. Také kosovská Besa bez licence UEFA.

31

  Slovensko

12,000

Slovan

Ružomberok

Trenčín

pohár

 

32

  Lichtenštejnsko

10,500

FC Vadúz

pohár

Kalendář předkol:

33

  Maďarsko

9,875

Videoton

Ferencvároš

Vasas

pohár

34

  Moldavsko

9,125

Dačia

Milsami

Zaria

pohár

35

  Island

8,750

Valur

Stjarnan

KR

pohár

 

36

  Gruzie

8,125

Torpedo Kutaisi

Chikhura

Batumi

pohár

 

37

  Finsko

7,400

SJK Seinäjoki

HJK

VPS

pohár

Zápasy třetího předkola: 27. července a 3. srpna

38

  Bosna

7,125

Široki Brijeg

Željezničar

FK Sarajevo

pohár

Los čtvrtého předkola: 4. července

39

  Albánie

6,625

Partizani

Skënderbeu

SK Tirana

pohár

Zápasy čtvrtého předkola: 17 a 24. srpna

40

  Makedonie

6,000

Škendia

Rabotnički

Pelister

pohár

   

41

  Irsko

5,450

Cork City

Derry City

Shamrock Rovers

pohár

42

  Lotyšsko

5,375

FK Ventspils

FK Jelgava

FK Liepāja

pohár

43

  Lucembursko

5,250

Fola Esch

Differdange

Progres

pohár

44

  Černá Hora

4,875

Sutjeska

Zeta

Mladost

pohár

45

  Litva

4,625

FK Trakai

FK Atlantas

FK Sūduva

pohár

46

  Severní Irsko

4,500

Crusaders

Ballymena

Coleraine

pohár

47

  Estonsko

4,250

Levadia Tallinn

Nõmme Kalju

Flora Tallinn

pohár

48

  Arménie

4,125

Pjunik

Gandzasar

Shirak

pohár

49

  Faery

3,625

KÍ Klaksvík

NSÍ Runavík

B36 Tórshavn

pohár

50

  Malta

3,583

Balzan

Valletta

Floriana

pohár

51

  Wales

3,500

Bala Town

                Connah's

Bangor

pohár

Předkola si zahrají dva druholigové kluby. FC Vadúz vyhrál lichtenštejnský pohár,

52

 * Gibraltar

1,000

Lincoln

St Joseph's

pohár

ale sestoupil z první švýcarské ligy. KF Tirana vyhrála albánský pohár a sestoupila.

53

  Andorra

0,999

UE Santa

Santa Julia

pohár

54

  San Marino

0,333

Tre Penne

Folgore

pohár

 

55

  Kosovo

0,000

FC Priština

 

pohár

 

 

 

 

Předběžné rozdělení do košů, před losem základních skupin Evropské ligy (25. srpna, Monaco):

 

1. koš

Arsenal

Zenit

Lyon

Villarreal

Athletic

Lazio

Fenerbahce

Sparta

AC Milán

PSV

Plzeň

CSKA

2. koš

Bruggy

Braga

Sporting

Gent

FCSB

PAOK

Krasnodar

BATE

Bordeaux

Everton

Young Boys

Legia

3. koš

 

Marseille

Real Sociedad

APOEL

Din. Zagreb

Mac. Tel Aviv

Maribor

Freiburg

Lokomotiv

Karabach

Astra

Austria

Hertha

4. koš

Nice

Astana

1. FC Köln

Hoffenheim

Guimaraes

Atalanta

Waregem

Zorya

Konyaspor

Vitesse

Zlín

Lugano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Předběžné rozdělení do předkol na nasazené a nenasazené kluby. Červeně psané kluby musí nejdříve postoupit, modré kluby - přesuny z LM.

   O tom kdo bude nasazen, rozhodne klubový koeficient za období 12/13 - 16/17.

   Kluby s hvězdičkou, mají pro dané předkolo převzatý koeficient.

 

 

nasazení

1. předkolo

nenasazení

 

nasazení

2. předkolo

nenasazení

 

nasazení

3. předkolo

nenasazení

 

nasazení

4. předkolo

nenasazení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mac. Tel Aviv

23,375

3,550

 Široki Brijeg

 

 Galatasaray

58,840

5,550

 Kairat

 

 Zenit

87,106

9,945

 AIK

 

 Zenit

87,106

16,300

 Midtjylland

 

 

 Midtjylland

16,300

3,475

 Fola Esch

 

 Mac. Tel Aviv

23,375

5,550

 Osijek

 

 Athletic

60,999

9,526

 Oleksandriya

 

 Athletic

60,999

16,075

 Partizan

 

 

 Din. Minsk

10,975

3,475

 Differdange

 

 Astra

17,870

5,175

 KR

 

 Östersunds *

58,840

8,800

 Brøndby

 

 Fenerbahce

51,840

15,550

 Rijeka

 

 

 Lech Poznaň

10,950

3,375

 Škendia

 

 Midtjylland

16,300

4,945

 Norrköping

 

 Fenerbahce

51,840

8,650

 Videoton

 

 Sparta

48,135

15,080

 Panathinaikos

 

 

 HJK

10,530

3,375

 Gorica

 

 Hajduk Split

11,550

4,870

 Bnei Yehuda

 

 Sparta

48,135

8,526

 Ol. Doněck

 

 AC Milán

47,666

14,866

 Marítimo

 

 

 AIK

9,945

3,300

 Sutjeska

 

 Din. Minsk

10,975

4,800

 Lyngby

 

 AC Milán

47,666

8,480

 Oostende

 

 PSV

46,212

14,415

 Sion

 

 

 Vojvodina

9,075

3,275

 Pjunik

 

 Lech Poznaň

10,950

4,800

  Željezničar

 

 PSV

46,212

8,210

 Limassol

 

 Braga

37,366

12,665

 Rosenborg

 

 

 Videoton

8,650

3,175

 Dunav Ruse

 

 Apollon

10,710

4,800

 Kalju

 

 Braga

37,366

7,800

 Gabala

 

 Gent

35,480

11,550

 Hajduk Split

 

 

 Limassol

8,210

3,065

 Shamrock

 

 HJK

10,530

4,675

 Botev

 

 Gent

35,480

7,325

 Crvena Zvezda

 

 FCSB

35,370

11,150

 Sheriff

 

 

 Soligorsk

7,475

3,075

 Mladost

 

 M. Boleslav

10,135

4,550

 Valletta

 

 PAOK

35,080

6,825

 Skënderbeu

 

 PAOK

35,080

10,975

 Din. Minsk

 

 

 Slovan

7,350

3,075

 Partizani

 

 AIK

9,945

4,450

 Jagiellonia

 

 Krasnodar

32,106

6,785

 Aberdeen

 

 Krasnodar

32,106

10,950

 Lech Poznaň

 

 

 Crvena Zvezda

7,325

3,050

 Flora

 

 Luzern

9,415

4,450

 FC Vadúz

 

 Bordeaux

29,333

6,712

 Utrecht

 

 Bordeaux

29,333

10,875

 Hapoel Sheva

 

 

 Trenčín

6,850

3,025

 Chikhura

 

 Ružomberok *

9,075

4,425

 Levski

 

 Everton

29,192

6,570

 Sturm

 

 Everton

29,192

10,710

 Apollon

 

 

 Skënderbeu

6,825

3,000

* Lincoln

 

 Brøndby

8,800

4,165

 Haugesund

 

 Marseille

28,266

6,570

 Altach

 

 Young Boys

28,915

10,135

 M. Boleslav

 

 

 Altach

6,570

2,975

 Jelgava

 

 Videoton

8,650

4,125

 Domžale

 

 Din. Zagreb

26,050

6,370

 Din. Bukurešť

 

 Marseille

28,266

10,100

 Baseksehir

 

 

 St Johnstone

6,535

2,780

 SJK

 

 Limassol

8,210

3,975

 Din. Brest

 

 Mac. Tel Aviv

23,375

6,210

 Larnaca

 

 Din. Zagreb

26,050

8,135

 Slavia

 

 

 Larnaca

6,210

2,565

 Cork City

 

 Gabala

7,800

3,950

 Östersunds

 

 Freiburg

20,899

5,655

 Odd

 

 Mac. Tel Aviv

23,375

6,580

 AEK Atény

 

 

 Inter Baku

6,050

2,550

 Zeta

 

 Sudova *

7,475

3,900

 Ferencvároš

 

 Astra

17,870

5,580

 Panionios

 

 Freiburg

20,899

6,175

 Hafnarfjordur

 

 

 Beitar

5,875

2,450

 B36

 

 Slovan

7,350

3,875

 Rabotnički

 

 Austria

17,070

5,550

 Osijek

 

 Astra

17,870

5,125

 Vardar

 

 

 Ventspils

5,725

2,350

 Ružomberok

 

 Crvena Zvezda

7,325

3,665

 Brann

 

 Midtjylland

16,300

4,870

 Craiova

 

 Austria

17,070

4,870

 Vitorul

 

 

 Odd

5,665

2,315

 Derry City

 

 Trenčín

6,850

3,550

 Mladost

 

 Panathinaikos

15,080

4,870

 Bnei Yehuda

 

 Nice

16,833

3,950

 Östersunds

 

 

 Kairat

5,550

2,225

 FK Liepāja

 

 Skënderbeu

6,825

3,550

 Zira

 

 Marítimo

14,866

4,800

 Lyngby

 

 Astana

16,800

3,375

 Škendia

 

 

 Osijek

5,550

2,150

 Zaria Balti

 

 Aberdeen

6,785

3,550

 Irtysh

 

 Sion

14,550

4,675

 Botev

 

 

 

 

 

 

 

 Sarajevo

5,300

2,030

 VPS

 

 Utrecht

6,712

3,550

 Široki Brijeg

 

 Hajduk Split

11,550

4,125

 Domžale

 

 

 

 

 

 

 

 KR

5,175

1,925

 Valur

 

 Sturm

6,570

3,475

 Fola Esch

 

 Din. Minsk

10,975

3,950

 Arka Gdyně

 

 

 

 

 

 

 

 Norrköping

4,945

1,900

 Vasas

 

 Altach

6,570

3,375

 Škendia

 

 Lech Poznaň

10,950

3,475

 Fola Esch

 

 

 

 

 

 

 

 Milsami

4,900

1,825

 SK Tirana

 

* Trakai *

6,535

3,375

 Gorica

 

 Apollon

10,710

2,350

 Ružomberok

 

 

 

 

 

 

 

 Lyngby

4,800

1,825

 Sudova

 

 Larnaca

6,210

3,065

 Shamrock

 

 Škendia *

10,530

1,825

 Sudova

 

 

 

 

 

 

 

  Željezničar

4,800

1,825

 Atlantas

 

 Inter Baku

6,050

2,565

 Cork City

 

 M. Boleslav

10,135

1,575

* Trakai

 

 

 

 

 

 

 

 Kalju

4,800

1,775

 Tor. Kutaisi

 

 Beitar

5,875

2,225

 FK Liepāja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Botev

4,675

1,775

 Gandzasar

 

 Valur *

5,725

2,150

 Zaria Balti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lublaň

4,625

1,575

* Trakai

 

 Odd

5,655

2,030

 VPS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Valletta

4,550

1,566

 Tre Penne

 

 Panionios

5,580

1,225

 Progres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jagiellonia

4,450

1,525

 Batumi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 FC Vadúz

4,450

1,525

 Bala Town

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Levski

4,425

1,450

 Runavík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Stjarnan

4,175

1,300

 Balzan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Haugesund

4,165

1,275

 Bangor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Domžale

4,125

1,275

 Connah's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Levadia

4,050

1,233

 UE Santa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ordabasy

4,050

1,225

 Progres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ferencvároš

3,900

1,125

 Pelister

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Crusaders

3,900

1,066

 Folgore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rabotnički

3,875

1,050

 Floriana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rangers

3,785

0,900

 Coleraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Shirak

3,775

0,900

 Ballymena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dačia

3,650

0,733

 Santa Julia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mladost

3,550

0,700

 KÍ Kaksvík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zira

3,550

0,500

* St Joseph's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Irtysh

3,550

0,000

 FC Priština

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. předkolo

 

2. předkolo

 

3. předkolo

 

4. předkolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Mac. Tel Aviv

2:0

3:0

  SK Tirana

 

  Beitar

1:1

0:4

  Botev

 

  PSV

27.7.

3.8.

  Osijek

 

 

 

 

 

 

 

  Kairat

6:0

2:1

  Atlantas

 

   Željezničar

0:0

0:2

  AIK

 

 * Trakai

27.7.

3.8.

  Škendia

 

 

 

 

 

 

 

  Beitar

4:3

3:0

  Vasas

 

  Haugesund

3:2

0:2

  Lech Poznaň

 

  Krasnodar

27.7.

3.8.

  Lyngby

 

 

 

 

 

 

 

  Široki Brijeg

2:0

0:0

  Ordabasy

 

  Apollon

3:0

2:1

  Zaria Balti

 

  Sturm

27.7.

3.8.

  Fenerbahce

 

 

 

 

 

 

 

  Crvena Zvezda

3:0

3:3

  Floriana

 

  Cork City

0:1

0:1

  Larnaca

 

  Panathinaikos

27.7.

3.8.

  Gabala

 

 

 

 

 

 

 

  Valletta

2:0

1:0

  Folgore

 

  Brøndby

2:0

1:2

  VPS

 

  M. Boleslav

27.7.

3.8.

  Skënderbeu