hlavní stránka

kluby

access list

los EL

statistiky

regulations

Evropská liga 2018-19:

 

 

           

1

  Španělsko

104,998

Real Betis

Villarreal

Sevilla

pohár

2

  Německo

79,498

Leverkusen

Frankfurt

Lipsko

pohár

3

  Anglie

75,962

Chelsea

Arsenal

Burnley

FA Cup, EFL Cup

Vzniknou dvě samostatné kvalifikace.

4

  Itálie

73,332

Lazio

AC Milán

Atalanta

pohár

Jedno tradiční a druhé pro vypadnuté kluby z předkol LM

5

  Francie

56,665

Marseille

Rennes

Bordeaux

pohár, ligový pohár

Přímé postupy do skupin 17

6

  Rusko

50,532

Krasnodar

Zenit

Ufa

pohár

Dalších 10 klubů se rovnou do skupin přesune z kvalifikace LM

7

  Portugalsko

49,332

Sporting

Braga

Rio Ave

pohár

Jak se rozdělí počet míst z kvalifikace, kvalifikací? 8 z LM a 13 z EL

8

  Ukrajina

42,633

Vorskla

Zorya

Mariupol

pohár

12 skupin vždy po 4 týmech (8+13 postupů + 10 vyřazených z LM + 17 přímých postupů)

9

  Belgie

42,400

Anderlecht

Gent

Genk

pohár

Postupují dva. K týmům se přiřadí ještě osm klubů ze skupin LM, které skončí na třetích místech.

10

  Turecko

39,200

Akhisarspor

Basaksehir

Besiktas

pohár

 

11

  Česko

33,175

Jablonec

Olomouc

Sparta

pohár

Výsledek obrázku pro Estadio Metropolitano Výsledek obrázku pro frankfurt stadium

12

  Švýcarsko

32,075

FC Curych

Luzern

St Gallen

pohár

13

  Nizozemsko

30,463

Feyenoord

Alkmaar

Vitesse

pohár

14

  Řecko

27,900

Olympiakos

Atromitos

Asteras

pohár

15

  Rakousko

25,350

Rapid

LASK Linz

Admira

pohár

16

  Chorvatsko

25,250

Rijeka

Hajduk

NK O sijek

pohár

17

  Rumunsko

24,350

Univ. Craiova

FCSB

Viitorul

pohár

Zeleně - přímý postup do skupin. Modře - třetí předkolo.

18

  Dánsko

24,000

Brøndby IF

Nordsjælland

FC Kodaň

pohár

Žlutě - druhé předkolo.

19

  Bělorusko

19,875

Din. Brest

Din. Minsk

Šachťar Solihorsk

pohár

Růžově - první  i nulté předkolo.

20

  Polsko

19,750

Jagiellonia

Lech Poznaň

Górnik Zabrze

pohár

 

21

  Švédsko

19,725

Djurgårdens

AIK

BK Häcken

pohár

Výsledek obrázku pro azerbajdžan baku olympic stadium

22

  Izrael

19,375

Hapoel Haifa

Beitar

Maccabi Tel Aviv

pohár

23

  Skotsko

18,925

Aberdeen

Rangers

Hibernian

pohár

24

  Kypr

18,550

AEK Larnaca

Apollon

Famagusta

pohár

25

  Norsko

18,325

Lillestrøm

Molde

Sarpsborg

pohár

26

  Ázerbájdžán

17,750

Neftchi

Gabala

Kesla FK

pohár

27

  Bulharsko

15,875

Slavia Sofia

CSKA Sofia

Levski

pohár

28

  Srbsko

15,375

Subotica

Partizan

Radnički

pohár

29

  Kazachstán

15,250

Kairat

Tobol

Irtysh

pohár

Finále se uskuteční 29. května na Olympic stadium (Baku).

30

  Slovinsko

13,125

Velenje

NK Domžale

Maribor

pohár

 

31

  Slovensko

11,750

Slovan

DAC D. Streda

Trenčín

pohár

 

32

  Lichtenštejnsko

11,000

FC Vadúz

 

 

pohár

 

33

  Moldavsko

9,500

Zaria Balti

Milsami

Petrocub

pohár

 

34

  Maďarsko

9,500

Újpéšť

Ferencvároš

Honvéd

pohár

 

35

  Island

8,375

ÍBV

Stjarnan

FH

pohár

 

36

  Finsko

7,650

KuPS

FC Ilves

FC Lahti

pohár

 

37

  Albánie

6,625

Luftëtari

Laci

Partizani

pohár

 

38

  Irsko

6,575

Dundalk

Shamrock

Derry City

pohár

 

39

  Bosna

6,500

Zeljezničar

Sarajevo

Široki Brijeg

pohár

 

40

  Gruzie

6,375

Chikhura

Din. Tbilisi

Samtredia

pohár

 

41

  Lotyšsko

6,125

Riga FC

Ventspils

FK Liepāja

pohár

 

42

  Makedonie

5,625

Shkupi

Vardar

Rabotnički

pohár

 

43

  Estonsko

5,250

Trans Narva

Levadia

Nõmme Kalju

pohár

 

44

  Černá Hora

5,250

Titograd

Buducnost

Rudar

pohár

 

45

  Arménie

5,125

Pjunik

Gandzasar

Banants

pohár

Jízdní řád základních skupin EL:

46

  Lucembursko

4,875

Racing Union

Progrés

Fola Esch

pohár

20. září, 4. října, 25. října

47

  Severní Irsko

4,500

Coleraine

Glenavon

Cliftonville

pohár

8. listopadu, 29. listopadu a 13. prosince

48

  Litva

4,125

Stumbras

Žalgiris

Trakai

pohár

Los play-off: 17. prosince

49

  Malta

4,000

Balzan

Gzira

Birkirkara

pohár

 

50

  Wales

3,875

Connah's

Bala Town

Cefn Druids

 

 

51

  Faery

3,500

NSÍ Runavík

B36 Tórshavn

pohár

 

52

 * Gibraltar

2,500

St Joseph's

Europa FC

 

 

 

53

  Andorra

1,165

Sant Julia

UE Engordany

 

 

 

54

  San Marino

0,333

Folgore

Tre Fiori

pohár

 

55

  Kosovo

0,000

Priština

 

 

 

 

 

 

   Předběžné rozdělení do předkol na nasazené a nenasazené kluby. O tom kdo bude nasazen, rozhodnul klubový koeficient za období 13/14 - 17/18.

    Budou dvě samostatné kvalifikace (červená klasická, zelená z vypadnutých klubů z kvalifikace LM).

    Kluby bez licence UEFA, nebo v trestu: FC Tosno (ruský vítěz poháru), Skënderbeu Korçë (Albánie), Bangor City (Wales), CD Aves (portugalský vítěz poháru), Ordabasy (Kazachstán).

 

   AC Milán přijde kvůli porušení finančního fair play o EL.

   Sportovní arbitráž CAS zrušila trest pro fotbalisty AC Milán.

 

   Kluby s hvězdičkou, mají pro dané předkolo převzatý koeficient. Sturm byl nasazen ve 3. předkole i když na nasazení neměl koeficient (nasazení si zajistil jako klub z kvalifikace LM).

 

 

 

nasazení

nulté předkolo

nenasazení

 

nasazení

2. předkolo

nenasazení

 

nasazení

3. předkolo

nenasazení

 

nasazení

4. předkolo

nenasazení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Birkirkara

2,750

0,775

  Cefn Druids

 

  Sevilla

113,000

4,350

  Hapoel Haifa

 

  Sevilla

113,000

9,000

  Zorya

 

  Sevilla

113,000

21,500

  Rapid Vídeň

 

 

  Trakai

1,750

0,750

  Sant Julia

 

  Besiktas

57,000

4,310

 AEK Larnaca

 

  Zenit

78,000

8,500

  Basaksehir

 

  Zenit

78,000

17,000

  Lipsko

 

 

 * Europa FC

1,500

0,750

  

 

  Sparta

34,500

4,090

  Viitorul

 

  Basilej **

71,000

8,226

  Mariupol

 

  Basilej

71,000

17,000

  Partizan

 

 

  B 36

1,500

0,600

 * St Joseph's

 

  FC Kodaň

34,000

4,025

  Jagiellonia

 

  Besiktas

57,000

8,000

  Din. Minsk

 

  Besiktas

57,000

15,892

  Burnley

 

 

  Folgore

1,250

0,266

  Engordany

 

  FCSB

27,500

4,025

  Górnik Zabrze

 

  Olympiakos

54,000

7,000

  Hajduk

 

  Olympiakos

54,000

15,294

  Atalanta

 

 

  Bala Town

1,000

0,250

  Priština

 

  Genk

27,000

4,000

  Aberdeen

 

  Subotica *

34,500

7,000

  Lech Poznaň

 

  FC Kodaň

34,000

12,500

  Molde

 

 

  Gzira

0,900

0,099

  Tre Fiori

 

  Alkmaar

25,000

4,000

  AIK

 

  FC Kodaň

34,000

6,570

  LASK Linz

 

  Zorya *

30,500

11,283

  Bordeaux

 

 

 

 

 

 

 

  Maribor

22,500

3,995

  Djurgårdens

 

  Braga

30,500

6,040

  Luzern

 

  FCSB

27,500

10,676

  Ufa

 

 

 

1.

předkolo

 

 

  Maccabi T.A.

22,500

3,995

  BK Häcken

 

  FCSB

27,500

6,035

  Olomouc

 

  Gent

27,000

10,000

  Apollon

 

 

  FC Kodaň

34,000

2,750

  FC Vadúz

 

  Lipsko

17,000

3,825

  CSKA Sofia

 

  Gent

27,000

6,000

  Vitesse

 

  Genk

27,000

6,035

  Olomouc

 

 

  Maribor

22,500

2,750

  Milsami

 

  Partizan

17,000

3,825

  Slavia Sofia

 

  Genk

27,000

5,500

  Žalgiris

 

  Rangers *

22,500

5,190

  Brøndby IF

 

 

  Maccabi T.A.

22,500

2,750

  Stjarnan

 

  Burnley

15,892

3,750

  Ventspils

 

  Kairat *

25,000

5,190

  Brøndby IF

 

  Maccabi T.A.

22,500

4,310

  AEK Larnaca

 

 

  Partizan

17,000

2,750

  Levadia

 

  Atalanta

15,294

3,750

  Radnički

 

  Maribor

22,500

5,190

  Nordsjælland

 

  Trenčín *

21,500

3,485

  Sarpsborg

 

 

  Molde

12,500

2,750

  KÍ *

 

  Molde

12,500

3,750

  Subotica

 

  Maccabi T.A.

22,500

5,000

  Trenčín

 

 

 

 

 

 

 

  Apollon

10,000

2,500

  Cliftonville

 

  Bordeaux

11,283

3,725

  Dinamo Brest

 

  Feyenoord

21,500

5,000

  Slovan

 

 

 

 

 

 

 

  Din. Minsk

8,000

2,500

  Ferencvároš

 

  Ufa

10,676

3,725

  Rangers

 

  Rapid Vídeň

21,500

4,350

  Hapoel Haifa

 

 

 

 

 

 

 

  Lech Poznaň

7,000

2,425

  DAC D. Streda

 

  Apollon

10,000

3,725

  Hibernian

 

  Lipsko

17,000

4,310

  AEK Larnaca

 

nasazení

 

 

nenasazení

 

 

  Dundalk

5,500

2,250

  Buducnost

 

  Rio Ave

9,449

3,725

  Salihorsk

 

  Partizan

17,000

4,090

  Un. Craiova

 

 Celtic

31,000

37,000

  Ludogorets

 

 

  FH

5,500

2,250

  Široki Brijeg

 

  Asteras

9,000

3,625

  Kairat

 

  Burnley

15,892

4,025

  Jagiellonia

 

 Astana

21,750

27,000

  APOEL

 

 

  Žalgiris

5,500

2,250

  Pjunik

 

  Mariupol

8,226

3,625

  Tobol

 

  Rijeka

15,500

3,825

  CSKA Sofia

 

 Karabach

20,500

14,750

  Sheriff

 

 

  Gabala

5,250

2,000

  Zaria Balti

 

  Din. Minsk

8,000

3,500

  Fola Esch

 

  Atalanta

15,294

3,725

  Rangers

 

 Malmö FF

14,000

11,500

  FC Midtjylland

 

 

  NK Osijek

5,200

2,000

  Partizani

 

  Hajduk

7,000

3,485

  Lillestrøm

 

  Molde

12,500

3,725

  Hibernian

 

 Trnava

3,500

9,000

  Rosenborg

 

 

  Nordsjælland

5,190

2,000

  Petrocub

 

  Lech Poznaň

7,000

3,485

  Sarpsborg

 

  Bordeaux

11,283

3,725

  Dinamo Brest

 

 Shkëndija

3,500

4,090

  Cluj

 

 

  Vardar

5,000

2,000

  Chikhura

 

  Admira

6,570

3,250

  FK Sarajevo

 

  Ufa

10,676

3,485

  Sarpsborg

 

 

 

3,500

  Dudelange

 

 

  Trenčín

5,000

1,750

  Rudar

 

  LASK Linz

6,570

3,000

  NK Domžale

 

  Apollon

10,000

2,250

  Pjunik

 

 

 

2,900

  Ol. Ljublaň

 

 

  Slovan

5,000

1,750

  Trakai

 

  St. Gallen

6,040

3,000

  Željezničar

 

  Sturm **

6,470

0,875

  Progrés

 

 

 

2,000

  Suduva

 

 

  Beitar

4,350

1,700

  Laci

 

  Vitesse

6,000

2,900

  Velenje

 

nasazení

 

 

nenasazení

 

 

 

1,000

  Kutaisi

 

 

  Famagusta

4,310

1,700

  Luftëtari

 

  Atromitos

5,720

2,750

  FC Vadúz

 

  Ludogorets

37,000

27,000

  APOEL

 

 

 

 

 

 

 

  Din. Tbilisi

4,250

1,650

  ÍBV

 

  Dundalk

5,500

2,750

  Stjarnan

 

  Legia

24,500

5,000

  TNS

 

 

 

 

 

 

 

  Viitorul

4,090

1,625

  Újpéšť

 

  FH

5,500

2,425

  DAC D. Streda

 

  Sheriff

14,750

3,750

  Zrinjski

 

 

 

 

 

 

 

  Górnik Zabrze

4,025

1,625

  Honvéd

 

  Žalgiris

5,500

2,000

  Chikhura

 

  FC Midtjylland

11,500

3,500

  Dudelange

 

Los čtvrtého předkola (play-off) mistrovská část:

 

 

  Nõmme Kalju

4,000

1,500

  FK Liepāja

 

  Progrés *

5,200

1,750

  Trakai

 

  Hapoel Sheva

10,000

2,900

  Ol. Ljublaň

 

Šest nasazených – vyřazení ze třetího předkola LM.

 

 

  AIK

4,000

1,500

  FC Shkupi

 

  NK Osijek

5,200

1,700

  Laci

 

  Rosenborg

9,000

2,500

  Alashkert

 

Deset nenasazených – postupující ze třetího předkola EL.

 

 

  BK Häcken

3,995

1,500

  Priština *

 

  Nordsjælland

5,190

1,625

  Újpéšť

 

  HJK

8,000

1,750

  Jurmala

 

Dvě dvojice budou tvořit nenasazené kluby.

 

 

  CSKA Sofia

3,825

1,500

  B 36

 

  Pjunik *

5,000

1,625

  Honvéd

 

  Kukesi

4,250

1,750

  Cork City

 

 

 

 

 

 

 

  Slavia Sofia

3,825

1,380

  FC Ilves

 

  Trenčín

5,000

1,500

  B 36

 

  Cluj

4,090

1,750

  Valur

 

 

 

 

 

 

 

  Levski

3,825

1,380

  FC Lahti

 

  Slovan

5,000

0,900

  Balzan

 

  Suduva

2,000

1,000

  Tor. Kutaisi

 

 

 

 

 

 

 

  Neftchi

3,825

1,380

  KuPS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Kesla

3,825

1,340

  Shamrock

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ventspils

3,750

1,340

  Derry City

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Radnički

3,750

1,250

  Samtredia

 

 

 

 

 

 

Druhé předkolo mistrovské kvalifikace: 19 klubů (3 neúspěšní z nultého předkola LM a 16 vyřazených z prvního předkola LM).

 

 

  Subotica

3,750

1,250

  Engordany *

 

 

 

 

 

 

Jeden klub postoupí bez boje do třetího předkola. Los druhého předkola

 

 

  Rangers

3,725

1,125

  Riga FC

 

 

 

 

 

 

Třetí předkolo mistrovské kvalifikace: 20 klubů (10 postupů a 10 vyřazených z druhého předkola LM).

 

 

  Hibernian

3,725

1,100

  Trans Narva

 

 

 

 

 

 

Čtvrté předkolo mistrovské kvalifikace: 16 klubů (10 postupů a šest vyřazených ze třetího předkola LM).

 

 

  Salihorsk

3,725

1,075

  Stumbras

 

 

 

 

 

 

Osm klubů postoupí do skupinové fáze EL.

 

 

  Kairat

3,625

1,000

  Tre Fiori *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Tobol

3,625

0,975

  Gandzasar

 

 

 

 

 

 

Systém nasazování do MISTROVSKÉ kvalifikace:

 

 

  Irtysh

3,625

0,975

  Banants

 

 

 

 

 

 

Nebudou rozhodovat klubové koeficienty, ale ze které fáze a soutěže se tam klub kvalifikuje.

 

 

  Fola Esch

3,500

0,900

  Balzan

 

 

 

 

 

 

Nasazené kluby budou vždy ty, které se do této kvalifikace „propadnou“ z kvalifikace LM.

 

 

  Sarpsborg

3,485

0,900

  Gzira

 

 

 

 

 

 

Nenasazené kluby budou ty, které postoupí do další fáze z kvalifikace EL.

 

 

  FK Sarajevo

3,250

0,875

  Progrés

 

 

 

 

 

 

Nulté předkolo kvalifikace EL: 16 klubů

 

 

  Rabotnički

3,250

0,875

  Racing Un.

 

 

 

 

 

 

První předkolo EL: 94 klubů (8 postupů a 86 nasazených).

 

 

  NK Domžale

3,000

0,850

  Coleraine

 

 

 

 

 

 

Druhé předkolo EL: 74 klubů (47 postupů a 27 nasazených).

 

 

  Željezničar

3,000

0,850

  Glenavon

 

 

 

 

 

 

Třetí předkolo EL: 52 klubů (37 postupů, 12 nasazených a 3 vypadnuté kluby z druhého předkola LM nemistrovské části kvalifikace).

 

 

  Titograd

3,000

0,775

  Connah's

 

 

 

 

 

 

Čtvrté předkolo EL: 26 klubů (26 postupů).

 

 

  Velenje

2,900

0,750

  NSÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nulté předkolo

 

 

 

2. předkolo

 

 

 

3. předkolo

 

 

 

4. předkolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 * Europa FC

1:1

0:5

  Priština

 

  Molde

3:0

2:0

  Laci

 

  Pjunik

0:0

1:2

  Maccabi T.A.

 

  Olomouc

0:1

 

  Sevilla

 

 

  Sant Julia

0:2

1:2

  Gzira

 

  Atalanta

2:2

8:0

  FK Sarajevo

 

  Din. Minsk

4:0

1:8p

  Zenit

 

  Sarpsborg

3:1

1:2

  Maccabi T.A.

 

 

  Engordany

2:1

1:1

  Folgore

 

  Žalgiris

1:0

1:1

  FC Vadúz

 

  Sturm

0:2

0:5

  Larnaca

 

  Gent

0:0

0:2

  Bordeaux

 

 

  B 36

1:1

1:1-4:2p

 * St Joseph's

 

  Kairat

2:0

1:2

  Alkmaar

 

  Sarpsborg

1:1

1:0

  Rijeka

 

  Partizan

1:1

0:3

  Besiktas

 

 

  Birkirkara

1:1

1:2

  

 

  Aberdeen

1:1

1:3p

  Burnley

 

  Basaksehir

0:0

0:1p

  Burnley

 

  Rapid

3:1

1:2

  FCSB

 

 

  Tre Fiori

3:0

0:1

  Bala Town

 

  Partizan

1:0

1:1

  Trakai

 

  Zorya

1:1

2:2

  Braga

 

  Basilej

3:2

0:1

  Apollon

 

 

  Cefn Druids

1:1

0:1

  Trakai

 

  Balzan

2:1

1:3

  Slovan

 

  Hapoel Haifa

1:4

0:2

  Atalanta

 

  Rangers

1:0

1:1

  Ufa

 

 

 

 

 

 

 

  Nordsjælland

1:0

1:0

  AIK

 

  Genk

2:0

2:1

  Lech Poznaň

 

  Atalanta

0:0

0:0-3:4

  FC Kodaň

 

 

 

1.

předkolo

 

 

  Velenje

0:2

0:4

  FCSB

 

  Vitesse

0:1

0:1

  Basilej

 

  Zenit

3:1

1:2

  Molde

 

 

  Stjarnan

3:0

0:1

  Nõmme Kalju

 

  Hapoel Haifa

1:1

1:0

  FH

 

  Nordsjælland

1:2

2:3

  Partizan

 

  Trenčín

1:1

0:3

  Larnaca

 

 

  FC Ilves

0:1

1:2

  Slavia Sofia

 

  Dundalk

0:0

0:4

  AEK Larnaca

 

  Hibernian

0:0

0:2

  Molde

 

  Genk

5:2

4:2

  Brøndby IF

 

 

  

1:2

1:1

  Žalgiris

 

  Górnik Zabrze

0:1

1:4

  Trenčín

 

  Hajduk Split

0:0

1:2

  FCSB

 

  Olympiakos

3:1

1:1

  Burnley

 

 

  Fola Esch

0:0

0:0-5:4

  Priština

 

  Maccabi T.A.

2:0

2:2

  Radnički

 

  Sevilla

1:0

5:0

  Žalgiris

 

  Zorya

0:0

2:3

  Lipsko

 

 

  Glenavon

2:1

1:5

  Molde

 

  CSKA Sofia

3:0

3:1

  Admira

 

  Olomouc

2:0

2:1

  Kairat

 

 

 

 

 

 

 

  DAC D. Streda

1:1

2:1

  Din. Tbilisi

 

  Subotica

2:0

1:2

  Sparta

 

  Slovan

2:1

0:4

  Rapid Vídeň

 

 

 

 

  Stumbras

1:0

0:2

  Apollon

 

  Lipsko

4:0

1:1

  BK Häcken

 

  Mariupol

1:3

1:2

  Bordeaux

 

 

 

 

 

 

 

  Široki Brijeg

2:2

1:1

  NK Domžale

 

  Stjarnan

0:2

0:5

  FC Kodaň

 

  CSKA Sofia

1:2

1:2

  FC Kodaň

 

 

 

 

 

 

 

  Rangers

2:0

0:0

  FC Shkupi

 

  Ufa

0:0

1:1

  NK Domžale

 

  Olympiakos

4:0

3:1

  Luzern

 

  Ol. Ljublaň

0:2

1:1

  Trnava

 

 

  Gabala

0:2

1:0

  Progrés

 

  Tobol

2:1

0:1

  Pjunik

 

  Rangers

3:1

0:0

  Maribor

 

  APOEL

1:0

0:1-1:2

  Astana

 

 

  Racing Un.

0:2

0:0

  Viitorul

 

  Jagiellonia

1:0

4:4

  Rio Ave

 

  Trenčín

4:0

1:1

  Feyenoord

 

  Rosenborg

3:1

2:0

  Shkëndija

 

 

  Samtredia

0:1

0:2

  Tobol

 

  LASK Linz

4:0

2:1

  Lillestrøm

 

  Jagiellonia

0:1

1:3

  Gent

 

  Dudelange

2:0

3:2

  Cluj

 

 

  Partizani

0:1

0:2

  Maribor

 

  Honvéd

1:0

0:2

  Progrés

 

  Subotica

0:2

1:2

  Brøndby IF

 

  Suduva

1:1

0:3

  Celtic

 

 

  Neftchi

3:1

0:4

  Újpéšť

 

  NK Osijek

0:1

1:1

  Rangers

 

  Ufa

2:1

2:2

  Progrés

 

  Sheriff 

1:0

0:3

  Karabach