hlavní stránka

access list

kluby

los LM

statistiky

regulations

magazín LM na ČT

Liga mistrů 2020-21:

 

 

    

1

  Španělsko

103,569

Real Madrid

Barcelona

Atlético

Sevilla

 

 liga

header

2

  Anglie

85,462

Liverpool

Manchester City

Man. United

Chelsea

 

 liga 

3

  Itálie

74,725

Juventus

Inter Milán

Atalanta

Lazio

 

 liga

4

  Německo

71,927

Bayern

Dortmund

Lipsko

Mönchengladbach

 

 liga

 

5

  Francie

58,498

Paris SG

Marseille

 

Rennes

 

 liga

Zeleně: jistota skupiny.

6

  Rusko

50,549

Zenit

Lokomotiv

 

Krasnodar

 

 liga

Modře: čtvrté až nulté předkolo.

7

  Portugalsko

48,232

FC Porto

 

 

Benfica

 

 liga

Žlutě: „nemistrovská“ (ligová) část kvalifikace.

8

  Belgie

39,900

Bruggy

 

 

Gent

 

 liga

 

9

  Ukrajina

38,900

Šachtar

 

 

Dynamo Kyjev

 

 liga

Přímý postup: 26 klubů, šest dodá kvalifikace.

10

  Turecko

34,600

Başakşehir

Trabzonspor *

 

Besiktas

 

 liga

8 skupin po 4. Z každé skupiny postoupí dva. Třetí pozice znamená přesun do EL.

11

  Nizozemsko

32,433

Ajax

 

 

Alkmaar

 

 liga

12

  Rakousko

31,250

Salzburg

 

 

Rapid Vídeň

 

 liga

13

  Česko

28,675

Slavia

 

 

Plzeň

 

 liga

14

  Řecko

27,600

Olympiakos

 

 

PAOK

 

 liga

15

  Chorvatsko

27,375

Din. Zagreb

 

 

Lokomotiva Zagreb

 

 liga

16

  Dánsko

27,025

Midtjylland

 

 liga

17

  Švýcarsko

26,900

Young Boys

 

 liga

18

  Kypr

24,925

Omonia

 

 liga

19

  Srbsko

22,250

Crvena Zvezda

 

 liga

20

  Skotsko

22,125

Celtic

 

 liga

Finále ligy mistrů 2021 se uskuteční v Petrohradě (Krestovsky Stadium).

21

  Bělorusko

21,875

Dynamo Brest

 

 liga

29. května 2021

22

  Švédsko

20,900

Djurgårdens

 

 liga

 

23

  Norsko

20,200

Molde

 

 liga

 

24

  Kazachstán

19,250

Astana

 

 liga

 

25

  Polsko

19,250

Legia

 

 liga

 

26

  Ázerbájdžán

19,000

Karabach

 

 liga

 

27

  Izrael

18,625

Mac. Tel Aviv

 

 liga

 

28

  Bulharsko

17,500

Ludogorets

 

 liga

 

29

  Rumunsko

15,950

Cluj

 

 liga

 

30

  Slovensko

15,625

Slovan

 

 liga

 

31

  Slovinsko

15,000

Celje

 

 liga

 

32

  Maďarsko

10,500

Ferencvároš

 

 liga

 

33

  Sev. Makedonie

8,000

Sileks

 

 liga

 

34

  Moldavsko

7,750

Sheriff

 

 liga

 

35

  Albánie

7,500

KF Tirana

 

 liga

 

36

  Irsko

7,450

Dundalk

 

 liga

 

37

  Finsko

7,275

KuPS

 

 liga

 

38

  Island

7,250

KR

 

 liga

 

39

  Bosna

7,125

FK Sarajevo

 

 liga

 

40

  Litva

6,750

FK Sūduva

 

 liga

 

41

  Lotyšsko

5,625

Riga FC

 

 liga

 

42

  Lucembursko

5,500

Fola Esch

 

 liga

43

  Arménie

5,250

Ararat

 

 liga

44

  Malta

5,125

Floriana

 

 liga

45

  Estonsko

5,000

Flora

 

 liga

46

  Gruzie

4,725

Din. Tbilisi

 

 liga

47

  Wales

4,125

Connah's

 

 liga

48

  Černá Hora

4,125

Budućnost

 

 liga

49

  Faery

4,000

Klaksvík

 

 liga

50

 * Gibraltar

4,000

FC Europa

 

* liga

51

  Severní Irsko

3,875

Linfield

 

 liga

52

  Kosovo

2,500

Drita

 

 liga

53

  Andorra

1,831

d'Escaldes

 

 liga

54

  San Marino

0,666

Tre Fiori

 

 liga

 

  

 

Rozdělení do předkol. O tom kdo bude nasazen, rozhodne klubový koeficient za období 15/16 - 19/20.

Vypadnuté kluby z nultého předkola a prvního předkola se přesunou do 2. předkola EL.

Vypadnuté kluby z druhého předkola se přesunou do 3. předkola EL.

Vypadnuté kluby ze třetího předkola se přesunou do 4. předkola EL (vše mistrovská kvalifikace).

Nulté, první, druhé a třetí předkolo se odehraje na jeden zápas (o pořadateli rozhodne los).

4. předkolo (play-off) se odehraje i s odvetou.

Situace kolem obhájců:

Pokud si vítěz LM zajistí postup do skupinové fáze i z ligové soutěže, jeho místo ve skupině přejde na Ajax. Splněno.

Pokud si vítěz EL zajistí postup do skupinové fáze i z ligové soutěže, jeho místo ve skupině přejde na Rennes. Splněno.

 

   

     

nulté předkolo

 

1. předkolo

 

2. předkolo

 

3. předkolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Linfield

51.

53.

  d'Escaldes

 

  Celtic

34,000

4,750

  Fola Esch

 

  Celtic

34,000

14,500

  Midtjylland

 

  Din. Zagreb

33,500

15,000

  Molde

 

 

 

  Drita

52.

54.

  Tre Fiori

 

  Astana

29,000

4,350

  Djurgårdens

 

  Din. Zagreb

33,500

12,750

  Sheriff

 

  Young Boys

25,500

14,500

  Midtjylland

 

 

 

  Ludogorets

26,000

4,250

  Linfield

 

  Dyn. Brest *

29,000

12,500

  Cluj

 

  Crvena Zvezda

22,750

9,000

  Ferencvároš

 

 

 

  Crvena Zvezda

22,750

4,250

  Budućnost

 

  Ludogorets

26,000

9,000

  Ferencvároš

 

  Karabach

21,000

3,775

  Dyn. Brest

 

 

 

Vyřazení z nultého a prvního předkola se přesunou do 2. předkola EL.

 

  Karabach

21,000

4,000

  Flora

 

  Young Boys

25,500

6,750

  FK Sūduva

 

  Mac. Tel Aviv

16,000

5,350

  Omonia

 

 

 

Vyřazení z druhého předkola se přesunou do 3. předkola EL.

 

  Legia

17,000

3,775

  Dyn. Brest

 

  Crvena Zvezda

22,750

5,350

  Omonia

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyřazení ze třetího předkola se přesunou do 4. předkola EL.

 

  Mac. Tel Aviv

16,000

3,500

  Riga

 

  Karabach

21,000

4,750

  Sarajevo

 

 

 

 

 

 

Jde o mistrovskou část kvalifikace EL.

 

  Molde

15,000

3,250

  Connah's

 

  Legia

17,000

2,750

  Klaksvík

 

4. předkolo

 

 

 

Vyřazení ze čtvrtého předkola se přesunou do základní skupiny EL.

 

  Sheriff

12,750

2,750

  Klaksvík

 

  Mac. Tel Aviv

16,000

2,600

  Celje

 

  Salzburg

53,500

16,000

  Mac. Tel Aviv

 

 

 

Kluby s hvězdičkou mají pro dané předkolo převzatý koeficient.

 

  Cluj

12,500

2,750

 * Europa

 

  Molde

15,000

1,475

  KF Tirana

 

  Olympiakos

43,000

15,000

  Molde

 

 

 

 

  Ferencvároš

9,000

2,600

  Celje

 

 

 

  Ferencvároš *

33,500

14,500

  Midtjylland

 

16,000

  Mac. Tel Aviv

 

 

  Dundalk

8,500

2,500

  KuPS

 

 

 

  Slavia

27,500

5,350

  Omonia

 

 

 

 

  Slovan

7,000

2,500

  KR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  FK Sūduva

6,750

2,500

  Ararat

 

 

 

 

 

 

 

 

  Omonia

5,350

1,475

  KF Tirana

 

 

 

 

 

 

 

  Sarajevo

4,750

1,475

  Sileks

 

 

 

9,566

 

 

 

  Din. Tbilisi

4,750

1,150

  Floriana

 

 

 

 

 

 

 

     

nulté předkolo

 

1. předkolo

 

2. předkolo

 

3. předkolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Drita

2:1

  d'Escaldes

 

  Ferencvároš

2:0

  Djurgårdens

 

  Cluj

2:2-5:6 pen.

  Din. Zagreb

 

  Ferencvároš

2:1

  Din. Zagreb

 

 

  Tre Fiori

0:2

  Linfield

 

  Celtic

6:0

  KR

 

  Young Boys

3:1

  Klaksvík

 

  Karabach

0:0-5:6 pen.

  Molde

 

 

  Legia

1:0

  Linfield

 

  Celtic

1:2

  Ferencvároš

 

  Omonia

1:1-4:2 pen.

  Crvena Zvezda

 

  Drita

0:3k

  Linfield

 

  Sheriff

2:0

  Fola Esch

 

  FK Sūduva

0:3

  Mac. Tel Aviv

 

  Midtjylland

3:0

  Young Boys

 

 

 

 

  Connah's

0:2

  Sarajevo

 

  Legia

0:2p

  Omonia

 

  Mac. Tel Aviv

1:0

  Dyn. Brest

 

 

 

 

  Crvena Zvezda

5:0

 * Europa

 

  Celje

1:2

  Molde

 

 

 

 

 

 

 

 

  Budućnost

1:3

  Ludogorets

 

  Ludogorets

0:1

  Midtjylland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ararat

0:1p

  Omonia

 

  Dyn. Brest

2:1

  Sarajevo

 

4. předkolo

 

 

 

 

  Floriana

0:2

  Cluj

 

  Karabach

2:1

  Sheriff

 

  Slavia

0:0

1:4

  Midtjylland

 

 

 

 

  Mac. Tel Aviv

2:0

  Riga

 

  KF Tirana

0:1

  Crvena Zvezda

 

  Mac. Tel Aviv

1:2

1:3

  Salzburg

 

 

 

  Karabach

4:0

  Sileks

 

 

 

  Olympiakos

2:0

0:0

  Omonia

 

 

 

  Din. Tbilisi

0:2

  KF Tirana

 

 

 

  Molde

3:3

0:0

  Ferencvároš

 

 

 

  Dyn. Brest

6:3

  Astana

 

 

 

 

 

 

 

 

  Molde

5:0

  KuPS

 

 

 

 

 

 

 

  Flora

1:1 – 2:4 pen.

  FK Sūduva

 

 

 

 

 

 

  Celje

3:0

  Dundalk

 

 

 

9,566

 

 

  Klaksvík

3:0k

  Slovan

 

 

 

 

 

 

 

  

„Nemistrovská“ (ligová) část kvalifikace ligy mistrů:

 

 Vyřazené kluby ze třetího i čtvrtého předkola se přesunou do základní skupiny EL.

 Vyřazené kluby z druhého předkola se přesunou do 3. předkola EL, a to

 do standartní kvalifikace EL, nikoliv do té z vypadnutých klubů z mistrovské části LM.

 

 

 

 

 

 

2. předkolo

 

3. předkolo

 

4. předkolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Los druhého předkola proběhnul v době, kdy nebylo jisté, zda si vítěz EL

  Besiktas

54,000

21,000

  PAOK

  Benfica

70,000

22,000

  Rapid Vídeň

  PAOK *

70,000

39,500

  Gent

 

 

zajistí skupinu LM i z ligy. Teď už to jisté je.

  Plzeň

34,000

18,500

  Alkmaar

  Dyn. Kyjev

55,000

21,000

  PAOK

  Dyn. Kyjev

55,000

35,500

  Krasnodar

 

Rennes půjde rovnou do skupiny a Krasnodar do 4. předkola.

  Rapid Vídeň

22,000

4,975

  Lokomotiva

  Gent

39,500

18,500

  Alkmaar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. předkolo

 

3. předkolo

 

4. předkolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvalifikace LM „nemistrovská“ část, zápasy:

  Alkmaar

3:1p

  Plzeň

  PAOK

2:1

  Benfica

  Krasnodar

2:1

2:1

  PAOK

 

 

 

  PAOK

3:1

  Besiktas

  Dyn. Kyjev

2:0

  Alkmaar

  Gent

1:2

0:3

  Dyn. Kyjev

 

 

  Lokomotiva

0:1

  Rapid Vídeň

  Gent

2:1

  Rapid Vídeň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rozdělení do košů:

 

 

  

1. koš

 

2. koš

 

3. koš

 

4. koš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bayern (LM)

Paris SG

 

Barcelona

Šachtar

 

Dyn. Kyjev

Olympiakos

 

Lokomotiv

Başakşehir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevilla (EL)

Liverpool

 

Atlético

Dortmund

 

Salzburg

Lazio

 

Marseille

Midtjylland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Real

Porto

 

Man. City

Chelsea

 

Lipsko

Krasnodar

 

Bruggy

Rennes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juventus

Zenit

 

Man. United

Ajax

 

Inter Milán

Atalanta

 

Mgladbach

Ferencvároš

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Žebříček účastí jednotlivých zemí, podle postupů do základních skupin LM za všech 29. dosavadních ročníků (letos třicátý, když počítáme i „nultý“ ročník):

 

 

20-21

19-20

18-19

17-18

16-17

15-16

14-15

13-14

12-13

11-12

10-11

09-10

08-09

07-08

06-07

05-06

04-05

03-04

02-03

01-02

00-01

99-00

98-99

97-98

96-97

95-96

94-95

93-94

92-93

91-92

celkem

 

  Španělsko

4

4

4

4

4

5

4

4

4

4

3

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

3

3

2

1

1

1

1

1

96

  Španělsko

  Anglie

4

4

4

5

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

3

3

3

2

2

1

1

1

92

  Anglie

  Itálie

4

4

4

3

2

2

2

3

2

3

3

4