hlavní stránka

access list

koeficienty

los LM

kluby

regulations

Liga mistrů, ženy

 

 

 

Sezóna 2018-19: zeleně - jistota play-off, modře - kvalifikační skupina. Los kvalifikačních skupin zde.

 

1

  Německo

86,000

Wolfsburg

Bayern

 

*  liga

header

2

  Francie

80,000

Lyon

Paris SG

 

*  liga

3

  Švédsko

61,500

Linköpings FC

FC Rosengård

 

  liga

4

  Anglie

53,000

Chelsea

Manchester City

 

  liga

Kvalifikačních skupin bude 10.

5

  Španělsko

44,000

Barcelona

Atlético

 

  liga

Postoupí 10 vítězů skupin a dva nejlepší z druhých míst.

6

  Dánsko

38,500

Fortuna Hjørring

Brøndby IF

 

  liga

20 klubů postoupí přímo do prvního play-off kola.

7

  Itálie

37,000

Juventus

Fiorentina

 

  liga

Slavia musí do kvalifikační skupiny.

8

  Rusko

35,500

Zvezda Perm

Ryazan

 

  liga

Bude při losu v prvním koši, neboť má

9

  Švýcarsko

33,000

FC Curych

Basilej

 

  liga

nejlepší koeficient ze všech z kvalifikace.

10

  Česko

33,000

Sparta

Slavia

 

  liga

11

  Rakousko

28,000

St. Polten

Landhaus

 

  liga

Výsledek obrázku pro The Groupama Arena in Budapest

12

  Norsko

27,500

LSK Kvinner

Avaldsnes IL

 

  liga

13

  Skotsko

26,000

Glasgow City

 

  liga

14

  Nizozemsko

25,000

Ajax

 

  liga

15

  Kazachstán

21,000

BIIK-Kazygurt

 

  liga

16

  Polsko

20,000

Górnik

 

 

 

17

  Kypr

18,000

Barcelona FA

 

 

18

  Island

17,000

Þór/KA

 

 

19

  Srbsko

15,500

Subotica

 

 

20

  Rumunsko

15,000

Cluj

 

 

Finále se bude v roce 2019 hrát na stadionu Groupama Arena (Budapešť).

21

  Maďarsko

14,000

MTK Hungaria

 

 

zpráva UEFA

22

  Belgie

13,500

Anderlecht

 

 

23

  Bosna

13,000

SFK 2000

 

 

Kvalifikační skupiny. Budou po čtyřech klubech a hraje se systémem každý s každým jednou.

24

  Litva

12,000

Gintra

 

 

Vítězové postupují do play-off plus dva nejlepší ze druhých pozic.

25

  Turecko

12,000

Atasehir

 

 

 Každá skupina se odehraje v jednom městě na jednom stadionu.

26

  Slovinsko

11,000

Ljublaň

 

 

Dále už se pokračuje play-off systémem (32, osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a finále).

27

  Finsko

11,000

FC Honka

 

 

28

  Portugalsko

10,500

Sporting

 

 

29

  Bělorusko

10,000

FC Minsk

 

 

30

  Ukrajina

9,500

Charkov

 

 

31

  Řecko

8,500

Elpides

 

 

32

  Irsko

8,500

Wexford

 

 

Dvanáct let trvá nadvláda německých a francouzských klubů v této soutěži.

33

  Chorvatsko

7,500

Osijek

 

 

2014-2015 a 2007-2008: Frankfurt

34

  Izrael

7,000

Kiryat Gat

 

 

2013-2014 a 2012-2013: Wolfsburg

35

  Estonsko

5,500

Pärnu JK

 

 

2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2011-2012 a 2010-2011: Lyon

36

  Bulharsko

5,000

NSA Sofia

 

 

2009-2010: Postdam (Postupim)

37

  Slovensko

4,500

Slovan

 

 

2008-2009: Duisburg

38

  Faery

3,000

Streymur Skála

 

 

39

  Severní Irsko

3,000

Lnfield

 

 

40

  Wales

2,000

Cardiff

 

 

41

  Černá Hora

1,500

Breznica

 

 

Facebook Slavia

42

  Albánie

1,500

Vllaznia

 

 

Facebook Sparta

43

  Kosovo

1,000

Mitrovica

 

 

Fotbalistky Sparty ukončily čtyřletou ligovou nadvládu Slavie

44

  Lotyšsko

1,000

Rigas FS

 

 

FAČR stáhla kandidaturu na pořádání finále Ligy mistryň 2019

45

  Makedonie

1,000

Dragon 2014

 

 

46

  Moldávie

0,500

Agarista

 

 

Los kvalifikačních skupin: 22. června

47

  Malta

0,500

Birkirkara

 

 

Kvalifikace: 7-13. srpna

48

  Lucembursko

0,000

 

 

 

Los play-off: 17. srpna

  Arménie

0,000

 

 

  Ázerbájdžán

0,000

 

 

49

  Gruzie

0,000

FC Martve

 

 * Gibraltar

0,000

 

 

  Lichtenštejnsko

0,000

 

 

  San Marino

0,000

 

 

 

Kvalifikační skupiny zde

Deset skupin, deset pořádajících měst, dvanáct postupujících. Deset vítězů a dva nejlepší z druhých pozic.

 

 

Výsledek obrázku pro uefa womens champions league

 

 

   Los play-off (17. srpna 14:00).

 

  

nasazené

 

nasazené

 

nenasazené

 

nenasazené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lyon

Rosengård

 

Chelsea

Linköpings

 

LSK Kvinner

St. Polten

 

Avaldsnes

Charkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wolfsburg

Man. City

 

Brøndby IF

Perm

 

Kazygurt

Fiorentina

 

Ryazan

Þór/KA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paris SG

Bayern

 

Slavia

Glasgow

 

Gintra

Subotica

 

Ajax

Barcelona FA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barcelona

Hjørring

 

FC Curych

Sparta

 

Atlético

SFK 2000

 

Juventus

Honka

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  play-off (32):

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Honka

0:1

1:5

FC Curych

 

Þór/KA

0:1

0:2

Wolfsburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiorentina

2:0

2:0

Hjørring

 

Gintra

0:3

0:4

Slavia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajax

2:0

2:1

Sparta

 

Kazygurt

3:1

0:3

Barcelona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avaldsnes

0:2

0:5

Lyon

 

Barcelona FA

0:2

1:0

Glasgow City

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ryazan

0:1

0:2

Rosengård

 

Subotica

0:7

0:4

Bayern

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juventus

2:2

0:1

Brøndby IF

 

St. Polten

1:4

0:2

Paris SG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SFK 2000

0:5

0:6

Chelsea

 

Charkov

1:6

0:4

Linköpings

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atlético

1:1

2:0

Manchester City

 

LSK Kvinner

3:0

1:0

Zvezda Perm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Rozdělení klubů před losem (1. října 13:00) osmifinále:

 

  

 

 

nasazení

 

nenasazení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lyon

Rosengård

 

Slavia

LSK Kvinner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wolfsburg

Bayern

 

FC Curych

Atlético

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paris SG

Chelsea

 

Linköpings

Fiorentina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barcelona

Brøndby IF

 

Glasgow

Ajax

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osmifinále:

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FC Curych

0:2

0:3

Bayern

 

Linköpings

0:2

2:3

Paris SG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wolfsburg

4:0

6:0

Atlético

 

Chelsea

1:0

6:0

Fiorentina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajax

0:4

0:9

Lyon

 

Rosengård

2:3

0:0

Slavia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barcelona

5:0

3:0

Glasgow City

 

LSK Kvinner

1:1

2:0

Brøndby IF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtvrtfinále, semifinále, finále:

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slavia

20-21.3.

27-28.3.

Bayern

 

 

20-21.4.

27-28.4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barcelona

20-21.3.

27-28.3.

LSK Kvinner

 

 

20-21.4.

27-28.4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lyon

20-21.3.

27-28.3.

Wolfsburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chelsea

20-21.3.

27-28.3.

Paris SG

 

 

18.5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                               

Uefa.com