hlavní stránka

access list

koeficienty

los LM

kluby

regulations

Liga mistrů, ženy

 2017-18:

 

 

 

2016-2017 (čtvrtfinále, semifinále, finále).

 

 

čtvrtfinále

 

 

 

semifinále

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hjørring

0:1

0:1

Manchester City

 

FC Barcelona

1:3

29.4.

 Paris SG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FC Rosengård

0:1

0:2

FC Barcelona

 

Manchester City

1:3

29.4.

Lyonnais

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wolfsburg

0:2

1:0

Lyonnais

 

 

 

 

 

 

 

finále

 

 

 

 

 

Bayern

1:0

0:4

Paris SG

 

1.6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sezóna 2017-18: zeleně – jistota play-off, modře – jistota kvalifikační skupiny, žlutě – kvalifikace, nebo skupina a to podle konečného počtu klubů.

 

1

  Německo

 

Wolfsburg

Potsdam

16 / 22

*  liga

header

2

  Francie

 

Lyon

Montpelliere

18 / 22

*  liga

3

  Švédsko

 

Linköpings FC

FC Rosengård

  liga

4

  Anglie

 

Manchester City

Chelsea

  liga

Kvalifikačních skupin bude (10?).

5

  Španělsko

 

Atlético

Barcelona

26 / 30

  liga

Pouze vítěz postupuje mezi 32 nejlepších a do play-off.

6

  Rusko

 

WFC Rossiyanka

Zvezda Perm

  liga

Vicemistři 8-11 státu čekají na konečný počet startujících klubů.

7

  Itálie

 

Fiorentina

Brescia

  liga

Podle toho se rozhodne, zda budou hrát kvalifikační skupinu, nebo rovnou play-off.

8

  Dánsko

 

Brøndby IF

Fortuna Hjørring

14 / 14 + 1 / 10

  liga

Prvních sedm zemí má jistotu dvou klubů v play-off (32 nejlepších).

9

  Česko

 

Slavia

Sparta

14 / 14 + 1 / 6

  liga

První dvanáctka má jistotu pro svého mistra.

10

  Rakousko

 

FSK St. Pölten

SV Neulengbach

14 / 18

  liga

11

  Skotsko

 

Glasgow City

Hibernian

  liga

12

  Norsko

 

LSK Kvinner

Avaldsnes IL

  liga

13

  Švýcarsko

 

FC Neunkirch

17 / 18

  liga

14

  Nizozemsko

 

Ajax

21 / 21 + 0 / 6

  liga

15

  Kazachstán

 

BIIK-Kazygurt

  liga

16

  Kypr

 

Apollon

 

  liga

17

  Belgie

 

Lutych

22 / 24

  liga

18

  Polsko

 

Medyk Konin

 

  liga

19

  Island

 

Stjarnan

 

  liga

20

  Rumunsko

 

Olimpija Cluj

 

  liga

Finále se bude v roce 2017 (1. června) hrát na stadionu Cardiff City (Wales).

21

  Srbsko

 

ŽFK Spartak

  liga

Zpráva zde

22

  Maďarsko

 

Belvárosi

  liga

23

  Finsko

 

PK Vantaa

  liga

Kvalifikační skupiny. Budou po čtyřech klubech a hraje se systémem každý s každým jednou.

24

  Turecko

 

Besiktas

  liga

Pouze vítěz postupuje do play-off. Každá skupina se odehraje v jednom městě na jednom stadionu.

25

  Irsko

 

Shelbourne

  liga

Dále už se pokračuje play-off systémem (32, osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a finále).

26

  Bosna

 

SFK Sarajevo

  liga

27

  Portugalsko

 

Sporting

22 / 26

  liga

28

  Litva

 

Gintra

  liga

29

  Bělorusko

 

FC Minsk

  liga

30

  Ukrajina

 

Charkov 2

  liga

31

  Slovinsko

 

ŽNK Olimpija

 

  liga

32

  Chorvatsko

 

Osijek

 

  liga

Devět let trvá nadvláda německých a francouzských klubů v této soutěži.

33

  Řecko

 

FC PAOK

  liga

2014-2015 a 2007-2008: Frankfurt

34

  Izrael

 

Petah - Tikva

  liga

2013-2014 a 2012-2013: Wolfsburg

35

  Bulharsko

 

FC NSA

15 / 20

  liga

2015-2016, 2011-2012 a 2010-2011: Lyon

36

  Estonsko

 

Pärnu JK

  liga

2009-2010: Postdam (Postupim)

37

  Slovensko

 

Bardejov

13 / 18

  liga

2008-2009: Duisburg

38

  Severní Irsko

 

Linfield Ladies

  liga

39

  Faery

 

Klaksvík

  liga

40

  Makedonie

 

Isatov

13 / 16

  liga

41

  Wales

 

Swansea

  liga

Facebook Slavia

42

  Albánie

 

  liga

Facebook Sparta

43

  Lotyšsko

 

Rīgas FS

  liga

44

  Černá Hora

 

ŽFK Bznica

  liga

FAČR stáhla kandidaturu na pořádání finále Ligy mistryň 2019

45

  Malta

 

Birkirkara

  liga

46

  Moldávie

 

FC Noroc

  liga

47

  Lucembursko

 

Bettembourg

17 / 22

  liga

  Andorra

 

  Arménie

 

 

  Ázerbájdžán

 

 

  Gruzie

 

 

 * Gibraltar

 

 

  Kosovo

 

 

  San Marino

 

 

 

 

 

 

   Los kvalifikačních skupin:

 

  

1. koš

 

2. koš

 

3. koš

 

4. koš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvalifikační skupiny. Postupuje pouze vítěz. Každá skupina se bude hrát v jednom městě, na jednom stadionu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 1

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 2

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 3

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 4

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 5

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 6

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 7

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 8

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina 9

z

skóre

v

r

p

body

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Los play-off (16 nasazených a 16 nenasazených klubů).

 

  

nasazené

 

nasazené

 

nenasazené

 

nenasazené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Los osmifinále (8 nasazených a 8 nenasazených klubů). Nesmí se potkat kluby ze stejné země.

 

  

 

 

nasazení

 

nenasazení