hlavní stránka

access list

koeficienty

los LM

kluby

regulations

Liga mistrů, ženy

 2017-18:

 

 

 

Sezóna 2017-18: zeleně – jistota play-off, modře – jistota kvalifikační skupiny.

 

1

  Německo

 

Wolfsburg

Bayern

 

*  liga

header

2

  Francie

 

Lyon

Montpelliere

 

*  liga

3

  Švédsko

 

Linköpings FC

FC Rosengård

 

  liga

4

  Anglie

 

Manchester City

Chelsea

 

  liga

Kvalifikačních skupin bude (10).

5

  Španělsko

 

Atlético

Barcelona

 

  liga

Postoupí deset vítězů skupin a nejlepší z druhých.

6

  Rusko

 

WFC Rossiyanka

Zvezda Perm

 

  liga

Nejlepší klub z druhých pozic se určí podle zápasů

7

  Itálie

 

Fiorentina

Brescia

 

  liga

s vítězem skupiny a třetím klubem.

8

  Dánsko

 

Brøndby IF

Fortuna Hjørring

 

  liga

Sparta i Slavia má jistotu play-off i pozici nasazeného klubu v něm.

9

  Česko

 

Slavia

Sparta

 

  liga

 

10

  Rakousko

 

FSK St. Pölten

Sturm Graz

 

  liga

11

  Skotsko

 

Glasgow City

Hibernian

 

  liga

12

  Norsko

 

LSK Kvinner

Avaldsnes IL

 

  liga

13

  Švýcarsko

 

FC Curych

 

  liga

14

  Nizozemsko

 

Ajax

 

  liga

15

  Kazachstán

 

BIIK-Kazygurt

 

  liga

16

  Kypr

 

Apollon

 

 

  liga

17

  Belgie

 

Lutych

 

  liga

18

  Polsko

 

Medyk Konin

 

  liga

19

  Island

 

Stjarnan

 

  liga

20

  Rumunsko

 

Olimpija Cluj

 

  liga

Finále se bude v roce 2017 (1. června) hrát na stadionu Cardiff City (Wales).

21

  Srbsko

 

ŽFK Spartak

 

  liga

Zpráva zde

22

  Maďarsko

 

MTK

 

  liga

23

  Finsko

 

PK Vantaa

 

  liga

Kvalifikační skupiny. Budou po čtyřech klubech a hraje se systémem každý s každým jednou.

24

  Turecko

 

Konak

 

  liga

Pouze vítěz + jeden tým z druhé pozice postupuje do play-off.

25

  Irsko

 

Shelbourne

 

  liga

 Každá skupina se odehraje v jednom městě na jednom stadionu.

26

  Bosna

 

SFK Sarajevo

 

  liga

Dále už se pokračuje play-off systémem (32, osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a finále).

27

  Portugalsko

 

Sporting

 

  liga

28

  Litva

 

Gintra

 

  liga

29

  Bělorusko

 

FC Minsk

  liga

30

  Ukrajina

 

Charkov 2

  liga

31

  Slovinsko

 

ŽNK Olimpija

 

  liga

32

  Chorvatsko

 

Osijek

 

  liga

Deset let trvá nadvláda německých a francouzských klubů v této soutěži.

33

  Řecko

 

FC PAOK

  liga

2014-2015 a 2007-2008: Frankfurt

34

  Izrael

 

Maccabi Gan

  liga

2013-2014 a 2012-2013: Wolfsburg

35

  Bulharsko

 

FC NSA Sofia

 

  liga

2016-2017, 2015-2016, 2011-2012 a 2010-2011: Lyon

36

  Estonsko

 

Pärnu JK

 

  liga

2009-2010: Postdam (Postupim)

37

  Slovensko

 

Bardejov

 

  liga

2008-2009: Duisburg

38

  Severní Irsko

 

Linfield Ladies

 

  liga

39

  Faery

 

Klaksvík

 

  liga

40

  Makedonie

 

Istatov

 

  liga

41

  Wales

 

Swansea

 

  liga

Facebook Slavia

42

  Albánie

 

Vllaznia

 

  liga

Facebook Sparta

43

  Lotyšsko

 

Rīgas FS

 

  liga

44

  Černá Hora

 

ŽFK Bzeznica

 

  liga

FAČR stáhla kandidaturu na pořádání finále Ligy mistryň 2019

45

  Malta

 

Birkirkara

 

  liga

46

  Moldávie

 

FC Noroc

 

  liga

47

  Lucembursko

 

Bettembourg

 

  liga

  Andorra

 

  Arménie

 

 

  Ázerbájdžán

 

 

  Gruzie

 

Martve

 

 * Gibraltar

 

 

  Kosovo

 

Hajvalia

 

  San Marino

 

 

 

Kvalifikační skupiny zde

 

 

Výsledek obrázku pro uefa womens champions league

 

 

   Los play-off

 

  

nasazené

 

nasazené

 

nenasazené

 

nenasazené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lyon

Hjørring

 

Rossiyanka

Brescia

 

Chelsea

Apollon

 

Medyk

Avaldsnes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wolfsburg

Bayern

 

Man. City

Slavia

 

Montpellier

St. Pölten

 

Gintra

FC Minsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rosengård

Brøndby IF

 

Glasgow

Sparta

 

Kvinner

Atlético

 

Stjarnan

PAOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barcelona

FC Curych

 

Zvezda Perm

Linköpings

 

Kazygurt

Cluj

 

Fiorentina

Ajax

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stjarnan

5.10.

11.10.

Rossiyanka

 

Ajax

4.10.

11.10.

Brescia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiorentina

4.10.

11.10.

Hjørring

 

St. Pölten

4.10.

12.10.

Man. City

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apollon

4.10.

11.10.

Linköpings

 

Chelsea

4.10.

11.10.

Bayern

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Montpellier

4.10.

11.10.

Zvezda Perm

 

FC Minsk

4.10.

11.10.

Slavia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kazygurt

4.10.

12.10.

Glasgow

 

Medyk Konin

4.10.

11.10.

Lyon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gintra

4.10.

11.10.

FC Curyh

 

PAOK

4.10.

11.10.

Sparta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atlético

4.10.

11.10.

Wolfsburg

 

Cluj

5.10.

11.10.

Rosengård

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvinner

4.10.

11.10.

Brøndby IF

 

Avaldsnes

4.10.

11.10.

Barcelona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Los osmifinále (8 nasazených a 8 nenasazených klubů). Nesmí se potkat kluby ze stejné země.

 

  

 

 

nasazení

 

nenasazení