hlavní stránka

města MS

kvalifikace

rozpis

stadiony

statistiky

vstupenky

MS 2018:

 

  Losování základních skupin (MS 2018) se uskuteční 1. prosince v Moskvě. Losovací procedura: budou čtyři koše, v prvním koši bude Rusko a sedm nejlepších týmů podle žebříčku FIFA.

  Základní omezení: nesmí na sebe narazit dva týmy ze stejné zóny. Výjimkou je Evropa, u ní zase platí omezení maximálně dvě země ve stejné základní skupině.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. koš

2. koš

3. koš

4. koš

 

 

 

 RUS Rusko

ESP Španělsko

deN Dánsko

srb Srbsko

 

 

 GER Německo

  Peru

 Island

 Nigérie

 

 

 22px-Flag_of_Brazil Brazílie

suI Švýcarsko

 Kostarika

 Austrálie

 

 

 por Portugalsko

ENG Anglie

SWE Švédsko

 Japonsko

 

 

   Argentina

  Kolumbie

 Tunis

 Maroko

 

 

 bel Belgie

 Mexiko

 Egypt

 Panama

 

 

 POL Polsko

  Uruguay

 Senegal

 Jižní Korea

 

 

 FRA Francie

CRO Chorvatsko

 Írán

 Saudská Arábie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    MS: 14. června - 15. července. 21. světový šampionát, poprvé v Rusku. Hrát se bude na dvanácti stadionech.

   Rusko se již ucházelo o uspořádání MS 1990, tehdy ještě jako součást Sovětského svazu, ale v hlasování FIFA v roce 1984 neuspělo s Itálií.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina A

z

skóre

v

r

p

body

 

Rusko – A2

:

14.6.

Moskva

 

Rusko desátá účast, nejlepší umístění čtvrté místo z roku 1966 (Sovětský Svaz).

 

 

1

RUS Rusko

 

 

 

 

 

 

 

A3 – A4

:

15.6.

Jekatěrinburg

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Rusko – A3

:

19.6.

Petrohrad

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

A4 – A2

:

20.6.

Rostov na Donu

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

A4 – Rusko

:

25.6.

Samara

 

 

 

 

A2 – A3

:

25.6.

Volgograd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina B

z

skóre

v

r

p

body

 

B3 – B4

:

15.6.

Petrohrad

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

B1 – B2

:

15.6.

Soči

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

B1 – B3

:

20.6.

Moskva

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

B4 – B2

:

20.6.

Kazaň

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

B4 – B1

:

25.6.

Saransk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B2 – B3

:

25.6.

Kaliningrad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina C

z

skóre

v

r

p

body

 

C1 – C2

:

16.6.

Kazaň

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

C3 – C4

:

16.6.

Saransk

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

C1 – C3

:

21.6.

Jekatěrinburg

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

C4 – C2

:

21.6.

Samara

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

C4 – C1

:

26.6.

Moskva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C2 – C3

:

26.6.

Soči

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina D

z

skóre

v

r

p

body

 

D1 – D2

:

16.6.

Moskva

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

D3 – D4

:

16.6.

Kaliningrad

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

D1 – D3

:

21.6.

Nižnij Novgorod

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

D4 – D2

:

22.6.

Volgograd

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

D4 – D1

:

26.6.

Petrohrad

 

 

 

 

D2 – D3

:

26.6.

Rostov na Donu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Města: Moskva, Petrohrad, Kaliningrad, Kazaň, Nižnij Novgorod, Samara, Volgograd, Saransk, Rostov na Donu, Soči, Jekatěrinburg 

Stadiony: Lužniki, Otkrytie Arena, Krestovsky stadion, Kaliningrad stadion, Kazaň Arena, Stadion Nižnij Novgorod, Cosmos Arena, Central stadion, Mordovia-Arena, Olympijský stadion Fišt, Centrální stadion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina E

z

skóre

v

r

p

body

 

E3 – E4

:

17.6.

Samara

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

E1 – E2

:

17.6.

Rostov na Donu

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

E1 – E3

:

22.6.

Petrohrad

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

E4 – E2

:

22.6.

Kaliningrad

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

E4 – E1

:

27.6.

Moskva

 

 

 

 

E2 – E3

:

27.6.

Nižnij Novgorod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina F

z

skóre

v

r

p

body

 

F1 – F2

:

17.6.

Moskva

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

F3 – F4

:

18.6.

Nižnij Novgorod

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

F1 – F3

:

23.6.

Soči

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

F4 – F2

:

23.6.

Rostov na Donu

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

F4 – F1

:

27.6.

Kazaň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F2 – F3

:

27.6.

Jekatěrinburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina G

z

skóre

v

r

p

body

 

G1 – G2

:

18.6.

Soči

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

G3 – G4

:

18.6.

Volgograd

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

G1 – G3

:

23.6.

Moskva

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

G4 – G2

:

24.6.

Nižnij Novgorod

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

G4 – G1

:

28.6.

Kaliningrad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G2 – G3

:

28.6.

Saransk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina H

z

skóre

v

r

p

body

 

H1 – H2

:

19.6.

Moskva

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

H3 – H4

:

19.6.

Saransk

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

H4 – H2

:

24.6.

Jekatěrinburg

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

H1 – H3

:

24.6.

Kazaň

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

H4 – H1

:

28.6.

Volgograd

 

 

 

 

H2 – H3

:

28.6.

Samara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osmifinále MS:

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1

30.6.

D2

 

E1

2.7.

F2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A1

30.6.

B2

 

G1

2.7.

H2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B1

1.7.

A2

 

F1

3.7.

E2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D1

1.7.

C2

 

H1

3.7.

G2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtvrtfinále, semifinále, o bronz a finále MS:

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A1-B2

6.7.

C1-D2

 

A1-B2 : C1-D2

10.7.

E1-F2 : G1-H2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-F2

6.7.

G1-H2

 

B1-A2 : D1-C2

11.7.

F1-E2 : H1-G2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F1-E2

7.7.

H1-G2

 

 

o bronz 14.7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B1-A2

7.7.

D1-C2

 

 

finále 15.7.